14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

Zor günlerde, her daim ön saflarda, özveriyle çalışan, tüm sağlık çalışanları için bugün çok özel bir gün... Bugün TIP Bayramı..

Zor günlerde, her daim ön saflarda, özveriyle çalışan, tüm sağlık çalışanları için bugün çok özel bir gün… Bugün TIP Bayramı… Gece gündüz demeden özellikle bugünlerde canhıraş çalışan sağlık çalışanları bu özel günde bile çalışmaya devam ediyor.

Özellikle son dönemde yayılan corona virüsü bir kez daha gösterdi ki; Dünyada olmadan yaşanamayacak tek şey sağlığımızdır. Bir çok meslek grubunun tatil edildiği şu günlerde dur durak bilmeden çalışan tüm sağlık çalışanlarının emekleri için teşekkür ediyor, tüm sağlık personellerinin, sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz.

Hipokrat yemininin hakkını veren, her zaman şifalı ellerini iyilik, doğruluk, huzur ve sağlık için kullanan hekimlerimize selam olsun.

Büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık personellerinin bayramlarını tebrik ediyoruz.

Sadece görevini yaptığını düşünürken bile binlerce kişiye umut ve mutluluk dağıtan bütün tıp sektörü çalışanlarının Tıp Bayramın kutlu olsun.

Sağlık personellerine gösterilen kaba davranışların sonsuza kadar olmamasını diliyoruz.

Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın hep yanıbaşımızda olması dileğiyle.

Bir yorum yazın