İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, Kamu Sağlık Yöbeticileri ile biraraya geldi

İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, İl Sağlık Müdürlüğü Başkanları, Başkan Yardımcıları ve kamu hastaneleri başhekimleriyle bir araya geldi, istişarede bulundu.

İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, İl Sağlık Müdürlüğü Başkanları, Başkan Yardımcıları ve kamu hastaneleri başhekimleriyle bir araya geldi, istişarede bulundu.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Çanakkale Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur ekibinden beklentilerini dile getirdi, ortaya koydukları vizyona ve misyona yakışır bir sağlık kurumu olmaları gerektiğini vurguladı.

“Önümüzdeki süreçte samimi ve gayretli çalışmalar sergileyeceğiz…”

İzmir İl Sağlık Müdürlüğünün her zaman ülke genelinde farklı bir yerde olduğunu, bu farkı dinamik yöneticilerin ve dinamik çalışan personelin ortaya koyduğunu belirtti. Sağlık Müdürlüğü olarak her zaman ilklerin öncüsü olduğunun altını çizerek, “Önümüzdeki süreçte de samimi ve gayretli çalışmalar sergileyeceğiz. İnanıyorum ki tüm sağlık ekibi olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızın sonucunda da hedeflediğimiz sonuçlara ulaşacağız.” dedi.

“Personeliniz ile bir çatı altında aile gibi olmanızı istiyoruz…”

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Salnur konuşmasında şunlara değindi:

“Müdürlüğümüzde ve Müdürlüğümüze bağlı kurumlarımızda çalışan tüm personelimizin çok çalıştığının farkındayız. Bizim işimiz insan. En önemlisi ilgiye, güler yüze ve empatiye ihtiyacı olan hasta ve hasta yakınları. Bizim en büyük imtihanımız hastalarımız. Onların duasını almak için çalışırsak zaten işimizi hem layıkıyla hem de ziyadesiyle yapmış oluruz. Sizden ricam; kurumlarınıza hakim olmanız. Personeliniz ile bir çatı altında aile gibi olmanız. Böylece onların iş motivasyonunu ve kurumsal aidiyet duygusunu da sağlamış olursunuz.”
İl Sağlık Müdürlüğünde Toplantı
İl Sağlık Müdürlüğünde yapılan toplantıda İl Sağlık Müdürlüğü Başkanları, Başkan Yardımcıları ile kamu hastaneleri başhekimlerinin istek ve taleplerini de dinleyen İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Salnur, saptanan konularla ilgili en kısa zamanda daha geniş kapsamlı bir toplantıda bir araya geleceklerini söyledi.

Bir yorum yazın