Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tarihi İftar Yemeği

SBÜ Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastane başhekimliği tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği ilk kez hastanenin bahçesinde düzenlendi.

SBÜ Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastane başhekimliği tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği ilk kez hastanenin bahçesinde düzenlendi. Hastane çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğine, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Birol Durukan, Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet Alper, Personel Hizmetleri Başkanı Şaban Koçoğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcıları Op. Dr. Caner Alptekin, Dr. Mustafa Kurtuluş, Uzm. Dr. Adnan Budak, İzmir Milletvekili adayı Cemal Bekle, Başhekim Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi EAH Başhekimi Uzm. Dr. Enver Yalnız ve Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Özgür Uslu, SBÜ Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Enver İlhan, Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Fuat Yalvaç, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Rafet Beyhan, İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Hilmi Güngör, Menemen Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Kerim Acar, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Nusret Ayaz ve Hastane idarecileri ile çok sayıda hastane çalışanı ve aileleri katıldı.
Hastane duvarları okunan Kuran-ı Kerim’le titredi
Hastane bahçesinde samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeği öncesi Kuran-ı Kerim okunması dikkat çekti ve takdirle karşılandı. Okunan Kuran’ı Kerim sonrası Başhekim Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu yaptığı konuşmada davetlilere katılımları için teşekkür etti.

Bir yorum yazın