Tepecik Hastane’sinde 14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı.
Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu, Başhekim Yardımcıları, İdari Ve Mali İşler Müdür Yardımcıları, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcıları, klinik eğitim ve idari sorumluları, doktorlar, hemşireler ve hastane çalışanlarının katıldığı program kokteyl ile başladı.
Programın açılış konuşmasını yapan Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu ”Devlet temel görevlerinden biri olarak sağlık hizmetini yerine getirmeye çalışıyor. Bu hizmeti yerine getirirken sadece hekimlerden değil, hemşirelerden, tüm sağlık çalışanlarından yararlanıyor. Hastanemiz bölgenin en büyük hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hizmet veren kurumları kurum yapan, içinde çalışan, emek veren insanlardır. Çalışanlarımızın öz verili gayretleri olmasa kaliteli, verimli hizmet vermemiz mümkün değildir. Biz yönetim olarak bu emekleri unutmuyoruz. Bu vesileyle tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu çerçevede hastanede emeği olan tüm sağlık çalışanlarını temsilen istatistiklere göre İzmir ilinde hizmet birincisi olan kliniklerin eğitim ve idari sorumlularına ayrıca bu yıl doçentlik ünvanı alan hekimlerimize ve normal doğumu destekleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlarımıza teşekkür belgesi vermek istedik. Emeklerinden dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum.“ dedi.
Tıp Bayramı Kutlama çerçevesinde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü 2017 Yılı İstatistiklerine Göre İzmir İlinde Hizmet Birincisi Olan Klinikleri temsilen klinik eğitim ve idari sorumlularına, 2017 yılında doçentlik unvanı alan hekimlere, normal doğumu destekleyen ve normal doğum oranı yüksek olan kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarına teşekkür belgesi verildi.

Bir yorum yazın